Novinka Tip

Pura - TERMO fľaša so športovým uzáverom 475 ml - ružovo - biela

Zväčšiť
  • 1 z 3

Najbezpečnejšia, najuniverzálnejšia, ľahká a nerozbitná ekologická fľaša, vyrobená 100 % bez plastových častí.


  • (1 ks) Skladom
€28,90
Kategória: PURA - fľaše
Záruka: doživotná
 

Bezpečná fľaša vyrobená 100 % bez plastových častí. S Pura fľašami si môžete byť istí, že sa do nápoja vnútri neuvoľňujú žiadne škodlivé látky a toxíny, ani príchute a pachy.

 

Pura fľaše sa prispôsobujú a rastú s Vašim dieťaťom. Jednoduchou výmenou uzáverov sa fľaša mení z dojčenskej fľaše na fľašu s náustkom, slamkou alebo športovým uzáverom, či na pohárik na príkrmy a občerstvenie.

 

Pura patrí medzi najbezpečnejšie,najuniverzálnejšie, ľahké a nerozbitné ekologické fľaše ocenené viac ako 35 oceneniami.

Pura používa najkvalitnejšiu technológiu vákuovej tepelnej izolácie. Kvôli silikónovým uzáverom však majú fľaše časovo obmedzenú schopnosť udržania teploty obsahu. Nápoj udržia studený do 8 hodín (resp.24 hodín s ľadom) a teplý do 6 hodín, v závislosti od obsahu, počiatočnej teploty a vonkajšej teploty. Pokiaľ chcete udržať teplotu nápoja ešte dlhšie, použite silikónový tesniaci disk Pura. (Predáva sa samostatne.)

 

  • Prvá fľaša na trhu 100 % bez plastových častí a jediná, ktorá získala certifikát NonToxic Certified
  • Fľaša o objímka sú vyrobené z antibakteriálnej nerezovej ocele #304 (18/8) a ostatné časti so silikónu najvyššej medicínskej kvality
  • Bez BPA, PVC, ftalátov a bez akýchkoľvek iných nebezpečných látok a toxínov, testované podľa smerníc EU
  • Pura Big Mouth® športový uzáver je vyrobený zo 100 % silikónu medicínskej kvality. Malý otvor na pitie eliminuje rozliatia a ventil zároveň zabezpečuje plynulý tok tekutín.Vrchnák uzáveru výborne tesní. Jednoduchý dizajn bez nedostupných častí pre ľahké čistenie. Fľaša je kompatibilná aj s náustkami alebo cumlíkmi mnohých iných značiek.
  • Súčasťou je  vymeniteľný farebnýn silikónový návlek na fľašu pre lepšie uchopenie a izoláciu.
  • Nevhodné do umývačky riadu. Pre zachovanie termo – izolačných vlastností odporúčame fľašu umývať ručne.
  • Nepoužívajte na vriace alebo sýtené nápoje. Sila pary resp. bubliniek by mohla vytlačiť tekutinu cez silikónový uzáver.
  • Doživotná záruka na časti z nerezovej ocele. Nevťahuje sa na mechanické poškodenie fľaše.

 

Váha : 340 g

Rozmery : 7 X 21 cm

 

Balenie obsahuje: nerezovú fľašu  s vákuovou termoizoláciou 475 ml, nerezovú objímku, silikónový športový uzáver a návlek

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.